Αγγελίες    Επικοινωνία

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

Τήν Δευτέρα 14 Ἰανουαρίου ἐ.ἔ., τό πρωί ὁ Σεβ. Μητροπολίτης Ναυπάκτου καί Ἁγίου Βλασίου κ. Ἱερόθεος, συνοδευόμενος ἀπό τόν Πρωτοσύγκελλο τῆς Μητροπόλεως καί τόν Ἐφημέριο Ἀντιρρίου, ἐπισκέφθηκε τό Δημοτικό Σχολεῖο Ἀντιρρίου προσκεκλημένος τοῦ Διευθυντοῦ κ. Ἀριστείδη Λουκόπουλου καί τῶν Δασκάλων, προκειμένου νά εὐλογήση τήν Βασιλόπιτα τοῦ σχολείου.

Ὁ Σεβασμιώτατος εὐχαρίστησε τούς μαθητές γιατί πρῶτοι εἶχαν περάσει ἀπό τήν Μητρόπολη καί τοῦ εἶχαν πεῖ τά κάλαντα τῶν Χριστουγέννων.

Τούς εἶπε ὅτι ἔχουν τρεῖς οἰκογένειες, τήν βιολογική, τοῦ σχολείου καί τῆς Ἐκκλησίας, οἱ ὁποῖες τούς βοηθοῦν στήν ζωή τους.

Καί χρησιμοποιώντας τό παράδειγμα τῆς κατασκευῆς τῆς γέφυρας Ρίου-Ἀντιρρίου, πού στηρίχθηκε σέ σταθερές βάσεις πού ἡ τοποθέτησή τους ἔγινε μέ τήν βοήθεια δορυφόρου, ὑπεγράμμισε τήν ἀνάγκη γιά στέρεες βάσεις, θεμέλια στήν ζωή τους, πού θά ἀποκτηθοῦν μέ τήν καθοδήγηση ἀπό τόν οὐρανό, δηλαδή μέ τήν βοήθεια τοῦ Θεοῦ.

Ὁ Σεβασμιώτατος προσέφερε στό Σχολεῖο μιά εἰκόνα τῆς Παναγίας τῆς Βαρνάκοβας, γιά νά τούς προστατεύη.

Στό τέλος συνομίλησε μέ τούς Ἐκπαιδευτικούς τοῦ Σχολείου καί τούς εὐχήθηκε τά δέοντα.

Στό 2ο Λύκειο Ναυπάκτου

Ἀμέσως μετά ὁ Σεβασμιώτατος ἐπισκέφθηκε τό 2ο Γενικό Λύκειο Ναυπάκτου, προσκεκλημένος τοῦ Διευθυντοῦ κ. Πέτρου Πιτσιάκκα καί τῶν Καθηγητῶν, προκειμένου νά εὐλογήση τήν βασιλόπιτα τοῦ Σχολείου.

Μέ τήν εὐκαιρία τῆς κοπῆς τῆς Βασιλόπιτας, καί μετά τήν προσφώνηση τοῦ Διευθυντῆ, ὁ Σεβασμιώτατος μίλησε στούς μαθητές τοῦ Σχολείου, πού εἶχαν συγκεντρωθῆ στό κλειστό γυμναστήριο.

Τούς ἀνέπτυξε τήν ἱστορία τοῦ ἔθιμου τῆς Βασιλόπιτας, πού ἔχει ρίζες στήν ἀρχαία Ἑλλάδα καί ἡ Ἐκκλησία, μέσα ἀπό μιά δημιουργική καί συνθετική διεργασία, διά τοῦ Μεγάλου Βασιλείου, τήν ἀνακαίνισε καί τήν ἐπανανοηματοδότησε.

Τέλος συνεχάρη τούς μαθητές καί τούς καθηγητές τους γιά τίς ἐπιτυχίες τους στίς ἐξετάσεις καί τούς εὐχήθηκε νά πολλαπλασιαστοῦν.

Ὁ μαθητής πού βρῆκε τό φλουρί ἔλαβε, ἐκτός ἀπό τό δῶρο τοῦ Σχολείου, καί ἕνα βιβλίο μέ ἕνα συμβολικό ποσό ἀπό τόν Σεβασμιώτατο.

Ἀκολούθως, στό γραφεῖο τῶν καθηγητῶν τοῦ Σχολείου, οἱ καθηγητές μοιράσθηκαν τήν δική τους βασιλόπιτα καί ρώτησαν τόν Σεβασμιώτατο καί τούς ἐνημέρωσε γιά τήν ἀποστολή τῆς Ἐπιτροπῆς διαλόγου Ἐκκλησίας καί Πολιτείας γιά θέματα κοινοῦ ἐνδιαφέροντος, στήν ὁποία προεδρεύει.

Πηγή: romfea.gr

Στη Ναύπακτο, το Σάββατο στις 5 του μήνα Μαΐου, το έτος 2018 και ώρα 7:30 μ.μ. στην Παπαχαραλάμπειο Αίθουσα Ναυπάκτου η θεατρική ομάδα του 2ου Λυκείου πρόκειται να διαβάσει τη «διαθήκη του καθηγητή». Σας προσκαλούμε προκείμενου να παρευρεθείτε στο γεγονός.

Ο Σύλλογος Καθηγητών
ο Διευθυντής

Ανακοινώθηκαν σήμερα, Πέμπτη 24 Αυγούστου 2017, τα ονόματα των επιτυχόντων για εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση σε όλη τη χώρα.

Παρακάτω είναι η λίστα των επιτυχόντων του 2ου Λυκείου Ναυπάκτου.

Η ΑΙΧΜΗ εύχεται σε όλους τους επιτυχόντες καλές σπουδές και καλή φοιτητική ζωή!

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΩΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΔΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΒΕΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΖΕΡΒΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΤΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΛΙΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΙΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΙΩΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΛΟΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΟΥΧΤΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΙΞΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΛΕΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 
ΡΑΪΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΣΑΛΙΑΪ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΖΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 
ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΖΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΟΥΦΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΦΟΥΝΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΑΛΑΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

 

10% - 2016

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας
ΚΑΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΗΖΥΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΙΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
ΠΕΡΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΙΩΤΑ ΛΟΥΚΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΨΑΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

 

10% - 2015

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας
ΛΙΑΚΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΧΡΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)

 

Ανακοινώθηκαν σήμερα τα αποτελέσματα των Πανελλαδικών εξετάσεων σε όλη τη χώρα.

Παρακάτω είναι ο κατάλογος των επιτυχόντων του 2ου Λυκείου Ναυπάκτου.

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΒΙΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΖΕΡΒΟΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΣΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΚΟΤΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΤΣΑΥΤΙΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΛΑΓΑΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΟΥΡΔΕΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΗΖΥΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΗΛΙΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΕΛΕΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΕΝΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΡΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΠΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΑΤΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΙΑΣΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΙΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΣΤΑΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΑ ΣΟΦΙΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΖΩΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΤΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΤΣΙΩΤΑ ΛΟΥΚΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΨΑΡΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

 

Παλαιό σύστημα

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΚΚΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΙΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΥΛΩΝΑ ΘΕΚΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

 

10% - 2014

Επώνυμο    Όνομα    Όν. Πατρός    Σχολή Επιτυχίας
ΓΚΡΕΚΑΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ    ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)

 

10% - 2015

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Στα σχολεία του νομού αναρτώνται αυτή την ώρα οι πίνακες με τους υποψηφίους που εισάγονται σε ΑΕΙ - ΤΕΙ όλης της χώρας.

Οι επιτυχόντες του 2ου Λυκείου Ναυπάκτου είναι οι εξής:

 

90%

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΑΜΠΝΤΕΛ ΣΑΛΑΜ ΦΟΥΦΛΙΑ ΑΝΝΑ ΣΑΜΙΡ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΒΑΓΚΕΛΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΓΙΑΝΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΒΑΡΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΓΚΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΓΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΑΒΑΝΕΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΔΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΖΑΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΘΕΟΦΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΘΕΟΦΑΝΗ ΑΝΝΑ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΚΑΛΑΡΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.) ΣΤΥΑ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
ΚΟΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΛΑΓΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΛΑΟΥΡΔΕΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΛΙΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ (ΣΜΑ) ΣΙ
ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΜΑΝΔΕΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΜΑΝΤΖΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
ΜΕΤΣΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΝΙΚΗΤΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) - ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
ΝΤΟΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΑΠΑΠΟΛΙΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΚΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΠΑΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΕΛΕΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΓΩΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ
ΡΑΜΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΣΜΠΟΥΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΟΦΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΤΣΑΡΟΥΧΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΕΠΕΛΕ ΑΝΤΖΕΛΑ ΛΕΦΤΕΡ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ
ΤΣΙΠΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΦΟΥΝΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΧΡΟΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΨΑΡΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

10%
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΚΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ
ΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) - (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΛΩΣΗΣ Τ.Ε.) ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΤΣΑΡΟΥΧΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

Απόφοιτοι 2012
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΜΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ
ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ







ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ

Η ηλεκτρονική έκδοση της εφημερίδας ΑΙΧΜΗ, πρώτης σε κυκλοφορία και αναγνωσιμότητα στο νομό Αιτωλοακαρνανίας. Ειδήσεις, σχόλια, ρεπορτάζ, κοινωνικά, αθλητικά, μικρές αγγελίες

Η Αιτωλοακαρνανία